Nová kolekce jaro/léto 2019

Naše kožené produkty se chystají na novou sezónu. Stále klademe důraz na použití kvalitních materiálů a precizní zpracování, ale modely získaly mladistvější střih, svěží vzhled a moderní barvy. Objevte novou kolekci jaro/léto 2019, která je již nyní k dostání v našich kamenných prodejnách i na e-shopu. 

Dámská kolekce přináší nesmrtelnou klasiku v podobě nestárnoucích křiváků, ale těšit se můžete také na sportovní i elegantní kožené bundy a kabáty, stylové šaty, sukně, topy a saka. Kromě nadčasové černé barvy je kolekce projasněná odstíny modré, červené, korálové a bílé. S vlnou trendy western a safari stylu objevíte také modely s charakteristickým semišovým povrchem. 
 
Kvalitní kožená bunda je nadčasový kousek pánského šatníku, který nikdy nevyjde z módy. V nové kolekci objevíte  klasické rovné i moderní vypasované střihy, elegantní i sportovní modely. V chladných jarním dnech oceníte také kousky s praktickou odnímatelnou vložkou s úpletem nebo kapucí. Univerzální černá a tmavě hnědá barva je doplněna také trendy odstíny šedé, koňakové, modré nebo bílé. 

Akce platí od 11.3.2019 Nakupovat