KARAnténa

list V: NOVÁ KARA 2020 Dne :

V březnu jsme kvůli aktuální mimořádné situaci odstartovali náš KARAnténní projekt, jehož cílem je zpříjemnit vám čas trávený doma našimi oblíbenými filmy a hudbou, kterou si pouštíme nejen při práci. Zároveň jsme k účasti na projektu oslovili naše kamarády a známé osobnosti.

Shodnout se na oblíbeném filmu je téměř nemožné. Vybrali jsme pro vás pár filmů, kde hraje kůže druhou hlavní roli. Klasiku jako Pomádu s John Travoltou a Olivii Newton-John nebo Wanted s Angelinou Jolie asi nemusíme představovat, všichni se už ale těšíme na nový film od Slávka Horáka Havel.

Jestli stejně jako my nedovedete fungovat v tichu a vždy musí mít puštěnou hudbu, máme pro vás náš playlist, který si rádi pouštíme nejen při práci. Písničky tam poctivě doplňujeme, takže se nemusíte bát, že by se vám ohrály.

Věříme, že v těchto izolovaných dnech všem chybí jejich rodina a kamarádi, se kterými nemůžou být. Proto jsme oslovili známé osobnosti, abychom vám společně ukázali, že i v KARAnténě je legrace, můžeme být alespoň virtuálně spolu a jako bonus u toho vypadat dobře. Poprosili jsme je, ať vytvoří svůj KARAnténa look s jejich novým KARA produktem a zavolají si s někým, s kým nyní nemůžou být, a společně se vyfotí. Nebo ať se vyfotí spolu, když žijou v jedné domácnosti.

ZORKA A KAROLÍNA

Jsi očividně společenský člověk, jak zvládáš karanténu?

Karolína Wernerová: Společenský člověk bez pochyby jsem, ale být sama se sebou mi vlastně vůbec nevadí. Karanténu si svým způsobem užívám. Těsně před ní jsem se přestěhovala do nového bytu s terasou a díky spoustě volného času, jsem si svoje nové útočiště zvelebila. Musím se taky přiznat, že jsem ke konci minulého roku byla přehlcená z akcí se spoustou lidí, takže tohle vše beru jako takový restart. Už ale bylo dost restartu, chci do společnosti!

MATYÁŠ A PROKOP

Měl si prostor během karantény najít si třeba nějaký nový koníček, nebo se vrátit k třeba nějakému starému?

Prokop Jáchym: Během karantény jsem prostor k hledání nových koníčků rozhodně měl, ale zatím jsem ho vůbec nevyužil. Maximálně jsem se vrátil ke svému starému oblíbenému koníčku, a to konkrétně chození spát ve tři ráno.

Jaké aktivitě si věnoval po čas karantény nejvíc času?

Matyáš Jánský: Osobně jsem se po čas KARAntény nejvíce věnoval spánku, co se týče nejvíce hodin stejné aktivity, ale hned poté jsem se snažil co nejvíce věnovat rozvoji své osoby přes různá cvičení jak fyzická, například lehký stretching, či různé protahování, tak nepochybně a především cvičení psychická jako je například meditace nebo procházky v přírodě

BEN A MARTINA

Měl jsi prostor během karantény nafotit něco zajímavého?

Ben Renč: Diky karanteně jsem začal vií fotit svoje děti. To během roku dost zanedbavam. Takže konecně mám spoustu fotek pro rodiče na vánoce.

Našla sis během karanténního času něco hezkého, co si budeš moct odnést?

Martina Hájková: Co mi karanténa dala? Premium ucet na rohliku a suplik plny rousek. A jestli jsem si nasla cas na neco hezkeho? Spis jsem si nenechala vzit stare hezke veci a nove veci vyzkousim jednou v karantene bez deti.

ELIŠKA A ADÉLA

Našla sis během karantény nějakou svou denní rutinu? Popiš svůj den.

Adéla Mazánková: Přiznám se, že opravdová rutina mi vydržela snad jen prvních 14 dnů karantény. V momentě, kdy se zase začaly rozbíhat projekty, na kterých jsem pracovala i předtím, jsem “karanténní režim” musela přizpůsobit jim. Snažím se ale každý den začít s dlouhou snídaní, v polovině dne vždy vyjít alespoň na chvíli na vzduch, a alespoň některé večery si vzít k ruce na hodinu knížku místo mailů a Instagramu.

Čeho si momentálně nejvíc vážíš?

Eliška Chomisteková: Najviac si vazim, ze mam tu moznost byt s rodinou a ze sme zdravi. Je potrebne si to ovedomovat kazdy den a nebrat to ako samozrejmost. Zároven si velmi vazim aj to, ze mam okolo seba velke mnozstvo priatelov a mojho Milosa, ktorý su mojou najvacsou oporou tieto dni a ktorí ma neustale nabíjaju energiou na dialku, aj ked nemozem byt teraz s nimi, ale viem, ze su a budu vzdy pri mne.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Nový účet

Máte již u nás účet
Přihlásit se nebo Resetovat heslo