Inspirace

Legendární křivák 5x jinak

Nová rubrika "Outfity“ má za cíl představit zákaznicím a zákazníkům produkty KARA v různých typech stylingů. Jelikož jsou kvalitní kožené produkty dražší než ty koženkové z módních řetězců, věříme, že mnohdy nad investicí váháte. Proto bychom vám rádi ukázali, jak jednotlivé kousky nosit a kombinovat, aby vás nepřestaly bavit napříč sezónami.

V jednom z minulých článků jsme se věnovali barevným koženým bundám, které dokážou pozvednout outfit na další úroveň a zároveň zajistí, abyste byla nepřehlédnutelná. Své o tom ví i influencerka Eliška Chomisteková, která se zapojila do našeho projektu KARAnténa. Eliška ke koňakovému koženému křiváku s páskem zvolila tmavé kalhoty a bílé tričko. Celý svůj outfit potom doplnila vintage brýlemi se zlatými obroučky, které ladí s výraznými detaily na bundě.


Černý křivák

V prvním díle našeho outfitového seriálu se ale zaměříme na naprostý must-have každého šatníku - nepostradatelný černý kožený křivák s opaskem. Hodí se pro každou příležitost a slušet bude opravdu každé ženě.


Společenské šaty

Chystáte se v létě na svatbu, oslavu či jinou společenskou událost? Máte vybrané společenské šaty, ale nevíte, co k nim? Kožená bunda vás při chladných letních večerech příjemně zahřeje a díky univerzální černé barvě se hodí ke každému odstínu i vzoru.


Barevná sukně

Jednobarevný světlý top a dlouhá barevná sukně je kombinace, kterou svou jednoduchostí a lehkostí materiálu určitě oceníte. Přestože přes den se už objevují letní teploty, ráno a večer vás stále může zaskočit studený vzduch. Proto outfit doplňte černou koženou bundou, kterou si v horku můžete ledabyle přehodit přes ramena.


Světlé kalhoty

Světlé kalhoty do pasu, bílé tričko a křivák, nesmrtelná kombinace, kterou nikdy nic nezkazíte. Klasický outfit doplňte trendy kabelkou a obujte tenisky nebo klidně i boty na podpatku. Skvěle funguje i se světlými džíny!


Druhá kůže

Rozhodně se nebojte ani kombinovat více kožených kousků ve stejném odstínu. Pokud jich nebude příliš mnoho, váš outfit bude vypadat trendy a vy se budete cítit sexy. Doporučujeme zvolit černé kožené kalhoty do pasu, které doplňte světlým topem a černou koženou bundou.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Nový účet

Máte již u nás účet
Přihlásit se nebo Resetovat heslo