Inspirace

MÓDNÍ INSPIRACE

Kalhoty, dříve striktně pánská záležitost (byly dokonce doby, kdy jejich nošením na veřejnosti ženy porušovaly zákon!), se nakonec staly jedním z nejnepostradatelnějších základů garderoby i pro něžnější pohlaví. Dnes existuje tolik kalhotových variant, materiálů, stylů a střihů… zkrátka aby se v tom čert vyznal. To ovšem neznamená, že je potřeba mít skříň zaplněnou po okraj — naopak. S jediným správným kvalitním párem lze udělat velkou spoustu parády, stačí jen vědět, s čím jej kombinovat.
Přesvědčte se s námi o tom, že nejen klasické džíny, ale i takový kousek, jako jsou trendy kožené kalhoty střihu “joggers”, se dají přizpůsobit téměř každé příležitosti. Je pravda, že na ples se úplně nehodí, jinak si je ale můžete obléct třeba takto:


1. NA SCHŮZKU

Kvalitní materiál, v našem případě prémiová kůže, perfektně balancuje tento ležérní střih a pozvedá jej na vyšší úroveň. Oblékněte ke kalhotám kožený kabátek stejné barvy, přidejte elegantní lodičky a každému bude na první pohled jasné, že jedná s moderní, sebevědomou a úspěšnou ženou.

2. NA RANDE

Vyrazíte-li na romantickou schůzku v kalhotách, můžete si krásně dovolit odhalit nahoře více (té svojí) kůže, aniž byste působila, že se příliš snažíte. V kombinaci s odvážnějším topem, slušivými doplňky a sandály na podpatku budou kožené “joggers” působit stylově a sexy.

3. NA POHODU

Kožené kalhoty nejsou výsadou hodobóžových příležitostí a skvěle se hodí i na obyčejný nákup nebo pochůzky. Jsou pohodlné, můžete je nosit celoročně a i když je doplníte obyčejným tričkem a neformální botou, budete vypadat maximálně uvolněně, ale přesto luxusně.

JAKÉ DALŠÍ KALHOTY MÁME V NABÍDCE?

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Nový účet

Máte již u nás účet
Přihlásit se nebo Resetovat heslo