Inspirace

MÓDNÍ INSPIRACE

Možná si říkáte, že šaty — a ty kožené obzvlášť — jsou předem daným outfitem samy o sobě a vlastně nenabízejí pražádný prostor stylingově se vyřádit. Omyl! Stačí lehounce upustit uzdu fantazie a nebát se porušit nějaké to dávno přežité módní pravidlo.
V dnešním díle jsme si na paškál vzali béžové kožené šaty košilového střihu, které lze obléknout tolika úchvatnými způsoby, že je budete moct nosit celý rok! Jak na to?


1. POHRAJTE SI S DOPLŇKY

Velkou výhodou sofistikovaně jednoduchých kousků je to, že je můžete oživit na tisíc způsobů — pomocí osobitých doplňků. Příkladem budiž kombinace šátku se zajímavým potiskem a metalické kabelky. Avšak vždy pozor, ať to nepřeženete. I zde určitě platí, že méně je někdy (a v tomto případě v drtivé většině) více.

2. ŠATY + KALHOTY? ANO!

Nebojte se atypického. Spárováním košilových šatů s kalhotami dosáhnete vynikajícího kontrastu, díky kterému budete vypadat nápaditě, svěže a trendy. Aby nevšední kombinace nepůsobila jako pěst na oko, udržte oba kousky v obdobných barvách a volte spíše jemné doplňky.

3. BUĎTE KREATIVNÍ

Skvěle padnoucí košilové šaty fungují božsky také jako elegantní trenčkot perfektní pro jarní a podzimní měsíce! A opět není nutno to se zbytkem outfitu přehánět — obyčejné bílé tričko a dobře padnoucí úzké džíny dají této otevřené variantě krásně vyniknout a vkusně ji vyváží.

JAKÉ DALŠÍ ŠATY MÁME V NABÍDCE?

No products at this time.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Nový účet

Máte již u nás účet
Přihlásit se nebo Resetovat heslo