Inspirace

MÓDNÍ INSPIRACE

Klasická kožená bunda má konkurenci! Přivítejte prosím kožené sako — je chic, je moderní, je pohodlné a hodí se do práce, na večeři i pro uvolněné volnočasové radovánky. Výrazně se mu dařilo v letech osmdesátých a zejména devadesátých, kdy zářilo snad na každé hollywoodské herečce a topmodelce a právě teď zažívá svou renesanci. A to je skvělá zpráva! Jde totiž o neskutečně tvárný módní kousek, který skvěle pozvedne a doplní váš šatník.
O tom, že kožené sako nabízí skutečně rozmanité možnosti, jak jej pojmout, se s námi přesvědčte v dnešní módní inspiraci.


1. DOZVUKY MINULOSTI

To, že bylo kožené sako oblíbené během dekád dávno minulých, má svůj důvod — skvěle s tehdejšími módními trendy fungovalo. Nebojte se nechat vtáhnout zpátky do minulosti a vytvořte celý look na retro šmrncu, ať už pomocí odpovídajících materiálů, barev nebo střihů.

2. MODERNÍ BYZNYSMENKA

Oblečení pro pracovní a jiné seriózní příležitosti dávno nemusí být nuda, šeď a žádná inovace. Přidejte k saku druhý kožený kousek v podobě sofistikovaných šortek a jednoduchou bílou košili a rázem budete nejen tou nejvážněji branou ženou v místnosti, ale zároveň i tou nejobdivovanější.

3. SÍLA A JEMNOST

Na někoho může na první pohled sako z kůže působit poněkud drsně. Byla by ale velká škoda právě takto “tvrdší” kousek nepředstavit třeba něžným letním šatům — podívejte jak úžasné se balancují a doplňují. V takto vkusně kontrastním modelu můžete vyrazit třeba na romantickou schůzku.

JAKÁ DALŠÍ SAKA MÁME V NABÍDCE?

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Nový účet

Máte již u nás účet
Přihlásit se nebo Resetovat heslo