Inspirace

Nebojte se barev

Nebojte se barev

Žlutá, modrá, zelená či červená, kolekce KARA pro jaro/léto 2020 hýří všemi barvami a vy se jich letos rozhodně nemusíte bát. Univerzální černý křivák je sice must-have každého šatníku, ovšem barevná kožená bunda dokáže pozvednout outfit na další úroveň, rozjasnit den a zajistit, abyste byla nepřehlédnutelná. Pokud tápete, jakou barvu si vybrat, máme pro vás pár tipů, které vám pomůžou zvolit ideální odstín.

Odstíny hnědé

Nestárnoucí přírodní odstíny, jako je hnědá, béžová i trendy koňaková, jsou považovány za neutrální barvy a sluší jak studeným, tak i teplým typům pleti a vlasů. Snadno se kombinují a budou vypadat dobře také s výraznějšími doplňky nebo zlatými šperky. Nemusíte se bát ani dnes velmi oblíbené kombinace tón v tónu. Zkrátka, pokud na sebe nechcete upoutat pozornost, ale zároveň netoužíte být šedá myš, je pro vás kožená bunda v těchto barvách ideální volbou.

Odstíny modré

Podle společnosti Pantone se barvou sezony stala modrá symbolizující klid, stálost a sebevědomí. Přestože už patří mezi výraznější volbu, určitě se v ní budete cítit dobře. Opět sluší všem typům pleti i vlasů, jen si stačí vyhrát s odstínem. Tmavě modrá nechá vyniknout světlé typy, naopak světlejší tón skvěle padne typům tmavým. Doporučujeme ji kombinovat s klasickou džínovinou či oblečením v krémových a pastelových barvách.

Odstíny zelené

Zelená barva symbolizuje přírodu a vyvolává v nás pocit klidu a bezpečí. Pokud nepočítáme khaki, často ji na ulici nevidíme. Přitom ve správně zvoleném odstínu bude slušet všem. Ženy světlejší pleti a vlasů by měly sáhnout spíše po jemném až pastelovém odstínu, který podtrhne jejich něžnost. Tmavě zelenou koženou bundu si zase zamilují tmavovlásky. Doplňte ji třeba hnědou, světlou džínovinou nebo pro odvážnější outfit ostře kobaltovou.

Odstíny červené, oranžové a žluté

Přestože červené, oranžové i žluté se ženy často vyhýbají a vybírají ji spíše ve formě zajímavého doplňku, letos byste ji rozhodně měli dát šanci. Tmavým typům krásně sedne jasně červená, cihlové odstíny zase vyniknout na blondýnkách. Pokud chcete opravdu zazářit, oblékněte citronově žlutou, která je ikonickou barvou letošního jara.

No products at this time.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Nový účet

Máte již u nás účet
Přihlásit se nebo Resetovat heslo