Inspirace

SHEARLING

Představujeme vám stylový, praktický a nestárnoucí materiál. V zimní kolekci KARA najdete zastoupeny kousky ze shearlingové kožešiny. O co se jedná? Čím je speciální? A jak se o shearling starat, aby vydržel dlouhá léta? Máme pro vás přehled všeho, co byste o něm měli vědět.

1. Co je „shearling“?

„Shearling“ označuje jehněcí useň, která je z jedné strany vyčiněná a z druhé strany má zastřižený vlas vlny. Díky tomu je jednoduchá na údržbu a umožňuje oboustranné využití. Můžete si tak pořídit 2v1.

2. Čím je tento materiál zvláštní?

Je extrémně hřejivý a současně přizpůsobivý teplotě. Je tak vhodný i do města, protože za vás vyřeší nepříjemné přechody mezi teplem a zimou. .

3. Proč ho musíte mít?

Je to nadčasový a současně velmi chic luxusní kus šatníku. A k tomu zkrátka není co dodat.

VÝHODY?

    1. Kromě toho, že je neuvěřitelně nadčasový, je shearling také opravdu teplým a odolným materiálem. Je tedy perfektní volbou jako alternativa k péřovým bundám a dalším zimním svrškům.
    2. Další výhodou je jeho variabilita. Pokud přecházíte ze zimy do teplejšího prostředí, dokáže se rychle přizpůsobit a vám bude stále příjemně.
    3. A to jsme ještě nezmínili, že část našich shearling produktů jsou oboustranné.
    4. Jeho povrch je také odolný vůči vodě, pokud navlhne, stačí jej nechat vysušit v pokojové teplotě.

Díky těmto vlastnostem je ideální investicí do zimní bundy nebo kabátu, které díky své kvalitě vydrží spoustu let a nezestárnou. Tento základ šatníku je totiž už léty ověřený a na výsluní se vrací snad každou zimní sezonu.

NEVÝHODY?

Je o něco dražší než většina kabátů, které z nabídky KARA již znáte.

Na první pohled se může zdát, že jeho cena je vyšší než u ostatních zimních bund a kabátů. Jeho cena je však adekvátní vzhledem ke speciálním vlastnostem, které nabízí. Zároveň reflektuje péči a kvalitu zpracování. A co v letošní kolekci najdete? Podívejte se a nechte se inspirovat.

NÁŠ TIP: Zastavte se u nás na prodejně a kabátek i bundu si vyzkoušejte a osahejte. Stojí to za to, uvidíte sami.

Celá nabídka shearlingů

No products at this time.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Nový účet

Máte již u nás účet
Přihlásit se nebo Resetovat heslo