Inspirace

Top 3 Adély Mazánkové

Adéla Mazánková je mladá česká influencerka, módní blogerka, social media guru či autorka několika článků o módě pro online mutace časopisů jako VOGUE nebo ELLE. Má ráda tvorbu českých i zahraničních návrhářů, šperky, design a cestování. Její styl bychom popsali jako minimalistický s nádechem Skandinávie, o čem vypovídá i její Instagram.

BLACKBAG – FLAME ORANGE

Žhavá novinka ještě v žhavější barvě. Komu na štendru převládají zemité odstíny a černá a bílá, tak jako mně, potřebuje doplňky, co celý zbytek rozsvítí. Prvotina Honzy pro Karu v hot orange je na léto prostě nutnost. Nezdá se, ale vejde se do ní celý arzenál nabíječek, sešítků i voňavek a přední kapsa je ta nejlepší schovka na sluneční brýle. Summer time must-have!

KOŽENÉ BERMUDY

Volnější kraťasy upgradované provedením z jemňoučké kůže a v delším střihu jsou momentálně trendy záležitost ale i kousek na nekonečně sezón. K teniskám, kristuskám i na večer ke kotníkovým botám a k saku. Dovedu si je představit na milion způsobů i příležitostí. Zahoďte denim shorts, běžte do kůže!

KABÁT S KROKODÝLÍM VZOREM

S kabáty si nedám pokoj ani v létě. Výrazný kousek totiž ráda nosím i na večer místo saka nebo s širokým páskem jako šaty. A mám pravidlo: vždy beru alespoň jeden na cesty! Tenhle s krokodýlím vzorem mě bude bavit i v kombinaci s obyčejným bílým tričkem, světlými džínami a easy nazouváky nebo teniskami, protože zkrátka pozvedne všechno. Look co zafunguje v pondělí ráno i pátek večer.

No products at this time.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Nový účet

Máte již u nás účet
Přihlásit se nebo Resetovat heslo