Inspirace

Top 3 kreativního ředitele #2


Náš kreativní ředitel Jan Černý pro vás vybral jeho oblíbené kabelky letošní sezóny. Podívejte se, zda si je zamilujete i vy.

BLACKBAG #1

Moje první kabelka pro KARA je konečně venku. Inspirací mi byla kabelka mojí maminky, kterou má už dlouhá léta a nemůže sehnat podobnou. Tašku jsem redesignoval a doladil ji ve všech detailech. BLACKBAG #1 je vyrobena v pečlivě vybraných odstínech barev, jako je například můj oblíbený odstín modré - cobalt blue. Ušili jsme ji v rodinné firmě v Česku, zabalili do bavlněného dustbagu a nyní ji můžete mít i vy. 


Dámská stříbrná kožená kabelka

Vaky z kůže teď válcují svět. Můj nejoblíbenější je tento, ze stříbrné metalické kůže. Je nepřehlédnutelný a není barva, ke které by se nehodil. Jakákoliv barva se totiž začne odrážet ve stříbrné ploše, která nabere odstín vašeho outfitu. A máme ho i v nebesky modré a porcelánové!


Černý kožený batoh

Pokud už dlouho hledáte opravdu prostorný kožený batoh, už nemusíte. Nadčasový tvar, černá kůže, kvalitní ušití. Všechno, co očekávám od věci, která mi má sloužit mnoho let. Nejen, že kožený batoh v této velikosti jde těžce sehnat, jeho výhodou je taky dost fér cena. 

Jan Černý, kreativní ředitel značky

Jan je již ve svém mladém věku uznávaný módní návrhář. Jeho oblečení nosí známé osobnosti, objevuje se v tuzemských módních časopisech Vogue, Elle, Harper’s Bazaar nebo Dolce Vita. Na pražském fashion weeku neunikla hledačům talentů z italské mutace Vogue. Jan Černý nastoupil do Kary po půlroční stáži v pařížském ateliéru Louis Vuitton.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Nový účet

Máte již u nás účet
Přihlásit se nebo Resetovat heslo