Inspirace

TOP 5 KREATIVNÍHO ŘEDITELE

Zeptali jsme se kreativního ředitele značky KARA Jana Černého na jeho oblíbené kousky na zimní sezónu. Speciálně v souvislosti s Black Friday tematicky v černé barvě.

Jana Černého už z našeho blogu i z působení v KARA znáte. Ale pro jistotu. Jan je již ve svém mladém věku uznávaný módní návrhář. Jeho oblečení nosí známé osobnosti, objevuje se v tuzemských módních časopisech Vogue, Elle, Harper’s Bazaar nebo Dolce Vita. Jan Černý nastoupil do Kary po půlroční stáži v pařížském ateliéru Louis Vuitton.

#1 Kožená bunda s kožíškem. Pro něj

Džínová bunda patří mezi nestárnoucí klasiky, a proto v mé kolekci nemohla chybět. Zároveň je navržená tak, aby bylo možné ji pohodlně nosit i v chladnějších dnech. A protože černá je nová džínová, rozhodně je to must have kousek této sezóny. A ještě něco. Více je prostě více, proto jsme tuto bundu vytvořili také v dámské variantě.

#2 Kožená bunda s kožíškem. Pro ni

Ona i on. Ikonický střih, všestranné využití. Kožená bunda s kožíškem stvořena do páru

#3 Černé pantofle

Univerzální kožené pantofle jsem vybral proto, že jsou až výjimečně pohodlné a využijete je po celý rok. Jednoduchý minimalistický design a detailní zpracování kůže zajišťuje, že se hodí ke každému outfitu. Určitě se blýsknete, když je pořídíte jako dárek.

#4 Oboustranný kabátek s shearling beránkem

V mém výběru nemůže chybět ani jeden z kabátků z prémiového materiálu shearling. Jedná se o stříhaného beránka, který svými unikátními vlastnostmi extrémně hřeje. Tuto zimu už vás prostě nic nepřekvapí. Je variabilní a oboustranný, proto je možné ho nosit podle toho, jakou máte zrovna náladu.

#5 Černá mini kabelka se vzorem krokodýlí kůže

A co nesmí chybět ve speciálním #blackedition výběru? Přece kabelka! Tato černá se vzorem krokodýlí kůže je malá velikostí, nikoliv významem. Lehce se promění z crossbody kabelky v peněženku nebo psaníčko. Mám prostě rád chytrá řešení a využití na více způsobů.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Nový účet

Máte již u nás účet
Přihlásit se nebo Resetovat heslo