1. Rocková romantika

Máte náladu na květované šaty? Doplňte je vysokými semišovými kozačkami a křivákem a máte ideální kombinaci na babí léto. Nebojte se kombinovat barvy a vzorek. Kožená bunda zároveň shodí klasický romantický styl.

Prohlédnout 8184
saty1.jpg
saty2.jpg

2. Promíchat a netřepat

Outfit do města nebo na rande nemusí být nudná uniforma. Smíchejte barevné tóny i materiály a rozjasněte klasický křivák zlatou sukní a světlým rolákem, který podtrhne styl i ženskost. Hravý outfit doplňte trendy batůžkem přes rameno, třeba právě tím od Kary.

Prohlédnout 8185
zlatasukne1.jpg
zlatasukne2.jpg

3. Tón v tónu

Jednobarevným outfitem tón v tónu nikdy nešlápnete vedle, obzvlášť když sáhnete po klasické černé. Důležitý je důraz na kombinaci materiálů a správné vrstvení. Spolu s klasickými černými skinny džínami, hedvábnou halenkou, oversized hřejivým svetrem a samozřejme křivákem budete vždy trendy i v teple. Pro elegantnější look nahraďte tenisky kotníčkovými botami na podpatku, které vám jako bonus ještě víc opticky prodlouží postavu.

Prohlédnout 8186
tonvtonu.jpg
tonvtonu2.jpg

4. Pohodlně a stylově pro každou příležitost

Nemáte co na sebe? Džíny a světlý vlněný svetr jsou vždycky správnou volbou. Pro uvolněný vzhled doplňte křivák teniskami. Na večer pak stačí vyměnit tenisky za lodičky na podpatku a získáte ideální kombinaci na večírek, nebo klidně i do divadla.

Prohlédnout 8187
pohodlne.jpg
pohodlne2.jpg

5. Když udeří mrazy

Koženou bundu můžete nosit i v tuhé zimě. Záleží na vás, jestli si vyberete velikost na tělo, abyste přes ni mohli přehodit i zimní kabát, nebo naopak o číslo větší, a pod ni oblečete silný vlněný svetr. V sychravém počasí je skvělou volbou velká huňatá šála, kterou si můžete omotat na několik způsobů.

Prohlédnout 8341
zima.jpg
zima2.jpg