1. V jednom tónu

Černá barva je klasika, která nikdy neomrzí. Snadno se kombinuje, sluší téměř každému a jednotlivé odstíny k sobě dobře sedí. Vsaďte ve dnech, kdy nevíte co si obléknout, na all black outfit. Černé skinny kalhoty a černé triko spolu s ikonickým křivákem vytvoří trendy vzhled, který se hodí do města i na večerní posezení s přáteli. Kdyby se vám outfit zdál přece jenom jednotvárný, zkuste ho rozbít výraznými botami nebo netradičním páskem.

Prohlédnout 15045
a-upravena-fotka-11.png
photo-1.png

2. Ve stylu Jamese Deana

Není nic jednoduššího než černý křivák doplnit nesmrtelnou kombinací, kterou proslavil James Dean. Bílé triko, dobře padnoucí džíny a trendy tenisky vykouzlí mužný vzhled a nechají vyniknout kvalitní kožený materiál i precizní zpracování bundy. Nestárnoucí pilotky jsou neodmyslitelným doplňkem, který outfit dotáhne k dokonalosti.

Prohlédnout 15046
b-photo-2.png
upravena-fotka-2.png

3. Jednoduše a ležérně

Přestože nepatříte mezi zaryté rockery a motorkáře, černý křivák si určitě najde místo ve vašem šatníku a stane se vaší druhou kůží. Pro pohodlný a uvolněný styl bundu doplňte klasickým polo trikem, džínami a stylovými teniskami.

Prohlédnout 15047
upravena-fotka-03.png
upravena-fotka-3.png

4. Elegantní rebel

Černý křivák nemusí být pouze součástí ležérního stylu. I elegantní outfit do kanceláře lze pojmout kreativně a klasické kalhoty s rolákem doplnit o koženou bundu, která shodí ryze formální look a dodá vám sex-appeal. „Inspirujte se Jean Paul Gaultierem a nebojte se křivák nosit také s klasickou košilí a úzkou kravatou,“ radí stylistka.

Prohlédnout 15048
c-upravene-fotky-44.png
elegantni-rebel.png

5. Stylové vrstvení

Kožený křivák si dobře rozumí s jinými texturami, jako je například pletenina, a proto bude vaším ideálním společníkem také v chladných jarních dnech. Stačí ho doplnit hřejivým svetrem, šálou i stylovou čepicí. Jestli chcete outfit ještě více ozvláštnit, můžete pod svetr přidat košili a polo triko nebo ho zpestřit odlišnou délkou jednotlivých vrstev.

Prohlédnout 15049
foto9.jpg
uporavena-fotka-05.png