Brigáda na prodejnách v Praze

Baví Vás komunikovat s lidmi? Máte rádi módu? Pak jste pro nás ti praví! V současné době hledáme usměvavé brigádníky pro naše prodejny v Praze. Jedná se o práci na obchodě (obsluha zákazníků, práce se zbožím, úklid, apod.)

Pokud nemáte potřebné zkušenosti, nevadí, rádi Vás všechno naučíme.

Co Vám můžeme nabídnout:

• zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí

• zaškolení na pozici - práce je vhodná i pro studenty

• zajímavé finanční ohodnocení

• možnost dlouhodobé spolupráce

Česká značka Kara

Kořeny československé značky s koženou a kožešinovou módou sahají až do roku 1948. Kara vznikla v letech 1953–1955 jako národní podnik sloučením znárodněných kožešnických podniků v Hlinsku, Kolíně a Trutnově. 
Po roce 1989 se Kaře se i přes velkou konkurenci podařilo prosadit na trhu a zaujmout silnou pozici i po revoluci. Dnes se zaměřuje na výrobu a prodej nejen kožených a kožešinových oděvů, ale také kvalitních kožených doplňků a galanterie.

V roce 2018 koupil společnost Kara investor Michal Mička, který se úspěšně podílel na vybudování několika firem včetně vlastní investiční společnosti Incomming Ventures. V roce 2018 rozšířil portfolio také prémiovou módní značku Pietro Filipi a vytvořil tak největší českou módní skupinu na česko-slovenském trhu. Nebudete jen člen týmu Kara, ale i člen týmu Pietro Filipi.

Zpět na volné pozice

Zašlete nám životopis

nofile