Junior grafik/grafička

Přidejte se do našeho týmu na pozici Junior grafik/grafička v pražské centrále.

Co bude Vaším úkolem:

  • Tvorba bannerů na web dle stanovených guidelines a návrhů
  • Úprava velikostí fotografií pro použití na web
  • Tvorba bannerů pro výkonnostní marketingové kampaně
  • Vyskládávání textu a obrázků do katalogů v InDesign

Co od Vás očekáváme:

  • Pokročilá znalost Adobe CC (Photoshop, InDesign, Illustrator)
  • Znalost online prostředí
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
  • Samostatnost a zároveň schopnost spolupracovat v týmu

Co Vám dá výhodu:

  • Základní znalost střihu videa
  • Znalost angličtiny

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Různorodou práci v módní firmě
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
  • Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • Neformální dress code – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
  • Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
  • Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
  • Stravenky
  • Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
  • 25 dní dovolené
  • Výraznou slevu na výrobky značky

Svůj životopis nám prosím zašlete v odpovědi na tento inzerát. Všem uchazečům se nejpozději do 14 dnů ozveme zpět.

Zašlete nám životopis

nofile