Prodejní asistent/ka módy v Ostravě

Zajímá vás móda? Máte radost ze spokojeného zákazníka? Chcete znát nové módní trendy a stát se módním expertem? Baví vás pracovat v pohybu? Je pro vás důležité se v práci nenudit, aby vám rychle uběhl pracovní den?
Přidejte se do našeho týmu na pozici prodejní asistent/ka v ostravské prodejně s dámskou a pánskou koženou a kožešinovou módou a v prodejně s koženými doplňky.
Těšit se můžete na:
 • zajímavou a kreativní práci s vysokou mírou samostatnosti
 • školení v oblasti specialista prodeje, stylingu a manažerských dovedností
 • velmi zajímavé finanční ohodnocení
 • vysokou slevu na výrobky zn. Kara
 • další zaměstnanecké benefity (stravenky, uniforma 2x ročně, výhodný mobilní tarif, Multisport karta)
 • nerovnoměrně rozloženou pracovní dobu (takže si můžete uzpůsobit pracovní rozvrh)
 • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
 • možnost dalšího profesního růstu
Koho to u nás bude bavit?
 • někoho, kdo se nebojí povídat si se zákazníkem
 • umí pro něj najít ten správný produkt, který zákazník potřebuje, sluší mu a udělá mu radost
 • každého, kdo má zájem o módu a rád se učí novým věcem

Jak vypadá pracovní den v prodejně?
To podstatné se odehrává právě na našich prodejnách, a tak je jejich personál nejdůležitější faktor k úspěchu. Je pro nás důležité, aby byli zaměstnanci spokojeni a cítili se dobře, protože jen tak se mohou cítit dobře i naši zákazníci, kteří se pak rádi vracejí.
Většinu času na prodejně trávíme přímo komunikací s nimi, snažíme se jim poradit s výběrem, se stylingem, s vhodnou kombinací nebo najít outfit na konkrétní příležitost.
V mezičase o prodejnu pečujeme, vystavujeme nové zboží, doplňujeme jej několikrát za den, abychom pro zákazníka vždy našli ten pravý kousek.
Celý den se zajímáme o svoje osobní výsledky, sestavujeme týmový či osobní plán, v průběhu dne děláme maximum pro splnění a večer si zhodnotíme, co se nám povedlo a co můžeme příště zlepšit.
Česká značka Kara
Kořeny československé značky s koženou a kožešinovou módou sahají až do roku 1948. Kara vznikla v letech 1953–1955 jako národní podnik sloučením znárodněných kožešnických podniků v Hlinsku, Kolíně a Trutnově. 
Po roce 1989 se Kaře se i přes velkou konkurenci podařilo prosadit na trhu a zaujmout silnou pozici i po revoluci. Dnes se zaměřuje na výrobu a prodej nejen kožených a kožešinových oděvů, ale také kvalitních kožených doplňků a galanterie.
V roce 2018 koupil společnost Kara investor Michal Mička, který se úspěšně podílel na vybudování několika firem včetně vlastní investiční společnosti Incomming Ventures. V roce 2018 rozšířil portfolio také prémiovou módní značku Pietro Filipi a vytvořil tak největší českou módní skupinu na česko-slovenském trhu. Nebudete jen člen týmu Kara, ale i člen týmu Pietro Filipi.
Další informace najdete na webu www.kara.cz
 
 
Zpět na volné pozice

Zašlete nám životopis

nofile