Dvouřadý kožený kabát s páskem

13 990 Kč

Elegantní kožený kabát v hnědé barvě je vyroben z prvotřídní jehnětiny plonge vegetal. Mírně vypasovaný střih s klasickými klopami je doplněn jen decentním prošíváním, aby nebyla narušena čistota linie. Na přední straně dvě postranní kapsy a široký opasek se sponou zvýrazní postavu.

- Jehnětina Plonge vegetal (Jedná se o speciální činění kůže bez použití chemických prostředků, které je šetrné k životnímu prostředí. Ani v průběhu barvení není použita chemikálie, ale přírodní barviva. Kůže je velmi odolná a má delší životnost.)
- Vypasovaný střih
- Odnímatelný pásek se sponou
- Dvě postranní kapsy
- Celopodšitý

806232
Tabulka velikostí
Velikost
Skladem
Zboží bude odesláno do 7 dní

Elegantní kožený kabát v hnědé barvě je vyroben z prvotřídní jehnětiny plonge vegetal. Mírně vypasovaný střih s klasickými klopami a dvouřadým knoflíkovým zapínáním je doplněn jen decentním prošíváním, aby nebyla narušena čistota linie. Na přední straně má kabát dvě postranní kapsy a široký opasek se zlatou sponou zvýrazní postavu. - Jehnětina Plonge vegetal - Jedná se o speciální činění kůže bez použití chemických prostředků, které je šetrné k životnímu prostředí. Ani v průběhu barvení není použita chemikálie, ale přírodní barviva. Kůže je velmi odolná a má delší životnost.

- Vypasovaný střih

- Dvouřadé zapínání na knoflíky

- Odnímatelný pásek se zlatou sponou

- Dvě postranní kapsy - Celopodšitý

806232

Parametry

Materiál
Kůže
Barva
Hnědá
Střih
Kabát

Nový účet

Máte již u nás účet
Přihlásit se nebo Resetovat heslo